Apie mus

UAB Domnesta

Prekyba naudotomis autodalimis ir remontu užsiimame nuo 2007-ųjų.

Tepaluotos rankos bei benzino ir dyzelino kvapas mus lydi nuo pat  vaikystės. Automobilis mums – kur kas daugiau, nei tik metalo ir plastiko gabalas ant ratų, todėl džiaugiamės, kad jau beveik 10 metų galime dirbti šį mylimą darbą.

Kadangi nuo pat veiklos pradžios ne tik prekiaujame autodetalėmis bei padangomis, bet taip pat teikiame ir autoremonto paslaugas, nuo 2017-ųjų rugsėjo savo klientus priimame naujose, erdvesnėse autoserviso patalpose. Atliekame tiek paprastus, tiek sudėtingus automobilių remonto darbus – nuo tepalų keitimo ir ratų montavimo-balansavimo, iki kuro, aušinimo sistemos ar variklio remonto, pavarų dėžės keitimo ar virinimo darbų.

Prakiuro duslintuvas, reikia pakeisti tepalus, norite nebrangiai įsigyti naujas padangas, o gal turite rimtesnių bėdų su automobiliu? Atvažiuokit!

Su mūsų teikiamomis paslaugomis kviečiame susipažinti plačiau:
„Domnestos“ autoservisas – automobilių techninis aptarnavimas ir remontas. Atliekame tiek paprastus, tiek sudėtingus autoremonto darbus.
Prekiaujame naudotomis automobilių dalimis. Ypač didelis originalių BMW detalių pasirinkimas. Įsigytą autodetalę galime ir sumontuoti.
Prekiaujame įvairių gamintojų naujomis padangomis. Ne tik gera kaina, bet ir nemokamas įsigytų padangų montavimas-balansavimas.